Πιτταράς Ηλίας
Υλικά Κατεδαφίσεως Γέρακας
Η εταιρεία Πιτταράς Ηλίας, διαθέτει μεγάλη ποικιλία υλικών κατεδαφίσεως, για κάθε χρήση.
Τα υλικά μας διακρίνονται για την αισθητική τους, την αντοχή τους και την άριστη ποιότητά τους. Διατίθενται σε διάφορα μεγέθη και διαστάσεις, ανάλογα με το έργο που αναλαμβάνουμε.
Το εξειδικευμένο και έμπειρο προσωπικό μας αναλαμβάνει να χτίσει για εσάς καλαίσθητους χώρους, με τουβλάκια παλιά, πλάκες Πηλίου ή Καρύστου, γουρνάκια και νιπτήρες, παλιά πλακάκια κατεδάφισης διαστάσεων 0,20x0,20 σε διάφορα όμορφα σχέδια, παλιά φουρούσια απο Αθηναϊκά παλιά μπαλκόνια, δίφυλλες παραδοσιακές πόρτες, αγκωνάρια, χύμα πέτρα, κάγκελα και πόρτες.
Εξυπηρετούμε τον Γέρακα και όλη την Αθήνα και είμαστε κοντά σας με ένα τηλεφώνημα.
Μην διστάσετε να μας εμπιστευθείτε κι εμείς θα σας αφήσουμε απόλυτα ικανοποιημένους με το αποτέλεσμα της δουλειάς μας! |
|